Zeszyt Pokonferencyjny SGH 1
Picture of Anna Sobczak

Anna Sobczak

Psycholog biznesu i akredytowany coach PCC ICF

Zeszyt Pokonferencyjny XII KC “Coach w Biznesie” SGH 2024

Zeszyt Pokonferencyjny - podsumowanie XII Konferencji Coachingu "Coach w Biznesie"

KonferencjaCoachingu organizowana przez SGH odbyła się już jakiś czas temu, teraz oddajemy w Państwa ręce Zeszyt Pokonferencyjny. Jest to profesjonalnie przygotowany, pełny wartościowej treści materiał, dostępny pod linkiem: https://bit.ly/3xycBUA.

Jeszcze raz chciałabym podziękować naszym organizatorom: Robert Strelau, zespołowi organizacyjnemu oraz opiekunowi przedsięwzięcia Joanna Żukowska za całą współpracę w trakcie jego przygotowania, przeprowadzenia i podsumowania. Za szerzenie idei profesjonalnego coachingu.

Dziękuję prelegentom za ich zaangażowanie i motywujący wspólny edukacyjny cel naszej pracy: Małgorzata Majewska, PCC Ireneusz (Irek) Zyzanski, Zbigniew Kieras, Dagmara Nowicka, Krzysztof Marzec, Kasia Syrówka

 

I ostatnie, choć nie mniej ważne podziękowanie. Dziękuję uczestnikom Konferencji za to, że swoim udziałem potwierdzają potrzebę budowania społeczności profesjonalnych coachów.

 

Dziękuję za zaproszenie do współtworzenia tego przedsięwzięcia!

 

Dodatkowe informacje na temat mierzenia efektów coachingu

Dla osób zainteresowanych tematem mierzenia wyników coachingu przygotowałam szersze, choć nadal nie wyczerpujące temat, omówienie metod.

Omówienia metod pomiaru wyników procesów coachingowych prezentuję w następujących artykułach na moim blogu:

 

Swoje wystąpienie, jak i opisy zamieszczone w powyższych artykułach oraz w dokumencie Zeszyt Pokonferencyjny oparłam o informacje udostępnione przez organizacje branżowe, analityków rynku oraz firmy doradcze dostarczające profesjonalne usługi rozwojowe. Sama wykorzystuję opisane w nich metody pomiaru jakościowego. Natomiast zgodnie z tym co mówiłam o pułapkach, unikam metody ROI nie mając gwarancji rzetelności pomiarów.

Ponieważ temat mierzenia efektów procesów coachingowych jest mało zgłębiony na rynku polskim, zapraszam do kontaktu osoby, które mogłyby podzielić się swoim doświadczeniem lub opiniami na ten temat. Będę ogromnie wdzięczna za możliwość dyskusji o realności wykorzystania metody ROI. O doświadczeniach z analizą efektów ROE procesów i programów coachingowych w organizacjach. O potrzebie wprowadzania wskaźników pomiaru w executive coachingu i coachingu managerskim. Każda taka dyskusja może dać nam wnioski, które następnie będziemy mogli szerzyć na takich eventach, jak Konferencja Coachingu SGH.

 

Poniżej pozostawiam link do Zeszytu Pokonferencyjnego, by każdy kto chce wrócić do tematów Konferencji szybko znalazł ich streszczenie:

https://bit.ly/3xycBUA

 

Do zobaczenia na kolejnych eventach promujących ProfesjonalnyCoaching.

 

KonferencjaCoachingu XIIKC Coachwbiznesie SGH ProfesjonalnyCoaching

Share this post

psychologia biznesu i coaching
Anna Sobczak

Życzenia Wielkanocne 2024

Życzenia Wielkanocne 2024 składane w gronie znajomych czy rodziny dotyczą zdrowia, radości i dobrej atmosfery wspólnie spędzanego czasu. Niektórzy życzą sobie odpoczynku i chwili zatrzymania się, spojrzenia na to, co

Czytaj więcej »