Materialne i niematerialne motywatory
Picture of Anna Sobczak

Anna Sobczak

Psycholog biznesu i akredytowany coach PCC ICF

Motywacja pracowników – artykuł dla społeczności BiznesoweDNA

W ubiegłym roku napisałam artykuł dla społeczności Biznesowe DNA, w którym omówiłam temat motywacji pracowników. Ponieważ mam doświadczenie w pracy jako sprzedawca, temat motywacji opisałam ze szczególnym naciskiem na pracowników działów sprzedaży.

Wykorzystałam wiedzę na temat motywatorów materialnych i niematerialnych z książek opisujących te zagadnienia, jak i wiedzę z własnych doświadczeń pracy zawodowej jako sprzedawca. Wskazałam w artykule na to, jak nasze motywacje zmieniają się wraz z pozyskaniem kompetencji i odmiennością potrzeb życiowych.

Temat motywacji pracowników jest bardzo ważny dla budowania pozytywnych postaw pracowniczych. Dlatego też na blogu będą pojawiać się artykuły podejmujące ten temat. Zachęcam do sprawdzania nowości na blogu Blog | Anna Sobczak.

Artykuł jest jedną z aktywności, do której zostałam zaproszona przez Ewę Piotrowską. O Ewie piszę na blogu Ciekawi ludzie – Ewa Piotrowska | Anna Sobczak. Współpraca z praktykami takimi jak Ewa jest źródłem wiedzy, którą następnie możemy się dzielić. Oraz jest ona źródłem satysfakcji, że dzieląc się wiedzą pomagamy budować profesjonalne środowiska pracy.

Zapraszam do artykułu na stronie www.biznesoweDNA.com.pl.

Link do artykułu: Virtue Premium Theme (biznesowedna.com.pl)

Share this post

psychologia biznesu i coaching
Anna Sobczak

Życzenia Wielkanocne 2024

Życzenia Wielkanocne 2024 składane w gronie znajomych czy rodziny dotyczą zdrowia, radości i dobrej atmosfery wspólnie spędzanego czasu. Niektórzy życzą sobie odpoczynku i chwili zatrzymania się, spojrzenia na to, co

Czytaj więcej »