Ewa Piotrowska_kadr
Picture of Anna Sobczak

Anna Sobczak

Psycholog biznesu i akredytowany coach PCC ICF

Ciekawi ludzie – Ewa Piotrowska

W dzisiejszym artykule przedstawiam Ewa Piotrowska, lidera i dyrektora sprzedaży oraz autorkę społeczności dzielącej się wiedzą i doświadczeniem biznesowym. 

Ewa stworzyła platformę Biznesowe DNA – Sprzedaż jest najważniejsza jednoczącą osoby wspierające przedsiębiorczość w obszarze sprzedaży, marketingu i rozwoju osobistego.

Poznałyśmy się ponad 10 lat temu pracując w organizacjach branży IT  w obszarze rozwiązań klasy EPR. Zwróciłyśmy na siebie uwagę, mając podobne podejście do pracy, która jest również naszą pasję. Jak i do ludzi, którzy tworzą nasze organizacje i są ich największą wartością.

Ewa zapytana o kilka słów o sobie, powiedziała:

“Jestem praktykiem z zakresu sprzedaży, skutecznej komunikacji z klientem i budowania społeczności biznesowej.

Od wielu lat aktywnie sprzedaje, a także buduje zespoły sprzedażowe.

Tworzę strategię sprzedażowe i wdrażam nowe produkty na rynek. Motywuję, inspiruję i uczę aktywnego działania, wszystkich, którzy chcą więcej sprzedawać i osiągać lepsze efekty biznesowe.”

Społeczność biznesowa "Biznesowe DNA - Sprzedaż jest najważniejsza "

“W 2018 roku założyłam blog o sprzedaży – sprzedaż jest najważniejsza, na którym, uczyłam mojego modelu skutecznej sprzedaży i budowy strategii sprzedaży B2B.

Z czasem blog o sprzedaży, przekształcił się w praktyczną platformę, która pomaga rozwijać kompetencje nie tylko sprzedażowe, ale także marketingowe oraz rozwoju osobistego.

Celem Biznesowego DNA, jest budowa relacji ze społecznością osób wspierających przedsiębiorczość.

Jestem absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, o kierunku Zarządzanie Sprzedażą. W pierwszych latach mojej pracy w banku, doradzałam przedsiębiorcom, jak inwestować oraz zarządzać finansami firmy.

Kolejna przygoda, która trwa, do dzisiaj, jest realizowana w jednej z największych firm z branży outsourcingowej BPO Impel, dla której tworzyłam z działem operacyjnym strategię sprzedaży 6 linii produktów usług biznesowych.” 

Platforma Biznesowe DNA – Sprzedaż jest najważniejsza powstał z potrzeby dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem z obszaru sprzedaży i marketingu. Ewa jest doświadczonym ekspertem oraz skutecznym liderem zespołów sprzedażowych. Jej artykuły i podcasty kierowane są do osób pracujących nad wzmocnieniem swoich kompetencji sprzedażowych. Formuła profilu pozwala również doświadczonym sprzedawcom na spojrzenie na swoją pracę z nowej, świeżej perspektywy.

Ewa zaprosiła mnie do współpracy przy projekcie Biznesowa Loża Ekspercka, w którym przeprowadza Ona wywiady na tematy aktualnie ważne dla uczestników społeczności Biznesowe DNA – Sprzedaż jest najważniejsza. Tak powstały podcasty z obszaru rozwoju osobistego o znaczeniu pewności siebie w biznesie Podcast PEWNOŚĆ SIEBIE W BIZNESIE | Anna Sobczak oraz roli asertywności z obszarze zawodowym Podcast ASERTYWNOŚĆ W BIZNESIE | Anna Sobczak, udostępnione również na tym blogu.

Share this post