Fundacja Bank Ubrań
Picture of Anna Sobczak

Anna Sobczak

Psycholog biznesu i akredytowany coach PCC ICF

Wspomnienia z wystąpnienia na spotkaniu Fundacji Bank Ubrań

Chciałam podzielić się z Wami moimi wrażeniami z uczestnictwa w warsztacie fundacji Bank Ubrań, które odbyły się 15.11.2019 w CRZ Krzywy Komin.
Zostałam zaproszona na nietypowe dla mnie jako biznes coacha wystąpienie motywujące, które skierowane było do młodych uczestniczek warsztatu. Oparłam je o słowa szczęście, samoakceptacja i odwaga. Mam wrażenie, że zainteresowani tymi słowami byli również starsi uczestnicy warsztatu :).
Wracając do wrażeń. Poznałam niesamowitą Pomysłodawczynię tych warsztatów, pełną energii i zaangażowania, wręcz zarażającą swoim entuzjazmem i siłą. Dzięki właśnie takim osobom świat staje się lepszy! Dziękuję Joanna Gosiewska Giralt!
Miałam możliwość pracy z pozytywnymi osobami, które bezinteresownie ruszyły do pomocy młodym uczestniczkom, dzieląc się z nimi swoimi talentami, uwagą i czasem. Jestem szczęśliwa, że mogłam z Wami tworzyć to dobre spotkanie!
I dziękuję Opiekunce uczestniczek Małgosi Sawickiej, za Jej serce dla tych młodych dziewcząt. Historie, którymi się ze mną podzieliła, można by ubrać w piękne, ale i smutne opowieści o tym, jakie wyzwania stoją przed młodymi ludźmi dzisiaj. Tym bardziej uważam, że warsztat Banku Ubrań ma głęboki sens i daje młodym osobom motywację do patrzenia z optymizmem w przyszłość.
Dziękuję za zaproszenie do Waszego zespołu!
Trzymam kciuki za kolejne warsztaty w kolejnych miastach Polski!

Link do artykułu na FB.

Share this post