2022_05_19_CW_Interwencje w kryzysie 2
Anna Sobczak

Anna Sobczak

Psycholog biznesu i akredytowany coach PCC ICF

Webinar Interwencje w kryzysie związanym z aktualnym stanem zagrożenia i niepewności

Webinar na Międzynarodowym Tygodniu Coachingu 16-22 maja 2022 pt. "Interwencje w kryzysie związanym z aktualnym stanem zagrożenia i niepewności"

Podczas zakończonego właśnie Międzynarodowego Tygodnia Coachingu miałam przyjemność przeprowadzić warsztat pt. “Interwencje w kryzysie związanym z aktualnym stanem zagrożenia i niepewności – jak pomóc Klientowi i sobie w powrocie do równowagi emocjonalnej”.

Celem warsztatu było pokazanie uczestnikom, jak działa interwencja kryzysowa i co z niej mogą zaczerpnąć coachowie do swojej praktyki w taki sposób, aby nie łamać zasad etyki zawodowej coacha i wykorzystywać w pełni kompetencje coach. 

Część merytoryczna miała na celu prezentację metody, jaką jest interwencja kryzysowa – jej opis, fazy, cechy, objawy, rodzaje, konsekwencje, itp. Pokazane zostały w kontekscie pracy coacha z osobą w kryzysie emocjonalnym. Uczestnicy warsztatu mieli również możliwość uczestnictwa w ćwiczeniach, w których mogli popracować ze swoimi emocjami oraz sprawdzić obszary wymagające wsparcia w budowaniu odporności psychicznej.

Warsztat pokazał narzędzia do wspierania osób w kryzysie, jak i dał uczestnikom chwilę refleksji nad własnymi odczuciami. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za aktywny udział i uruchomienie emocji.

Share this post

business coaching
Anna Sobczak

ROE w procesach coachingowych

Czym jest ROE w procesach coachingowych? Założeniem pomiaru ROE (Return on Expectations) jest podejście do coachingu jako narzędzia wspomagającego realizacje strategii rozwoju organizacji. Podejście to realizuje powiązanie coachingu z konkretnymi,

Czytaj więcej »
business coaching
Anna Sobczak

ROI w procesach coachingowych

Czym jest ROI w procesach coachingowych? Dla osób pracujących w danymi finansowymi w organizacjach temat ROI w procesach coachingowych powinien być czytelny. Jednak wyjaśnijmy na początki, czym jest ROI i

Czytaj więcej »
business coaching
Anna Sobczak

Pomiar jakościowy efektów procesu coachingowego

Pomiar jakościowy efektów procesu coachingowego – czym jest? W podejściu jakościowym istotne jest określenie i wybór celu procesu coachingowego ważnego dla coachee i organizacji (otoczenia coachee) oraz rezultatów, które można

Czytaj więcej »