2022_05_19_CW_Interwencje w kryzysie 2
Picture of Anna Sobczak

Anna Sobczak

Psycholog biznesu i akredytowany coach PCC ICF

Webinar Interwencje w kryzysie związanym z aktualnym stanem zagrożenia i niepewności

Webinar na Międzynarodowym Tygodniu Coachingu 16-22 maja 2022 pt. "Interwencje w kryzysie związanym z aktualnym stanem zagrożenia i niepewności"

Podczas zakończonego właśnie Międzynarodowego Tygodnia Coachingu miałam przyjemność przeprowadzić warsztat pt. “Interwencje w kryzysie związanym z aktualnym stanem zagrożenia i niepewności – jak pomóc Klientowi i sobie w powrocie do równowagi emocjonalnej”.

Celem warsztatu było pokazanie uczestnikom, jak działa interwencja kryzysowa i co z niej mogą zaczerpnąć coachowie do swojej praktyki w taki sposób, aby nie łamać zasad etyki zawodowej coacha i wykorzystywać w pełni kompetencje coach. 

Część merytoryczna miała na celu prezentację metody, jaką jest interwencja kryzysowa – jej opis, fazy, cechy, objawy, rodzaje, konsekwencje, itp. Pokazane zostały w kontekscie pracy coacha z osobą w kryzysie emocjonalnym. Uczestnicy warsztatu mieli również możliwość uczestnictwa w ćwiczeniach, w których mogli popracować ze swoimi emocjami oraz sprawdzić obszary wymagające wsparcia w budowaniu odporności psychicznej.

Warsztat pokazał narzędzia do wspierania osób w kryzysie, jak i dał uczestnikom chwilę refleksji nad własnymi odczuciami. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za aktywny udział i uruchomienie emocji.

Share this post