Podcast Pewnosc siebie
Picture of Anna Sobczak

Anna Sobczak

Psycholog biznesu i akredytowany coach PCC ICF

Podcast PEWNOŚĆ SIEBIE W BIZNESIE

Pandemia przyniosła wiele zmian. W tym przejście do pracy online. Mimo zawirowań, są też pozytywne strony tych zmian.
Poniżej mój pierwszy podcast!
Zostałam zaproszona do współpracy przy projekcie Biznesowa loża ekspercka autorskiego profilu Biznesowe DNA – Sprzedaż jest najważniejsza, tworzonego przez Ewę Piotrowską.
Ewa stworzyła ten projekt z potrzeby dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z obszaru sprzedaży i marketingu, jako doświadczony ekspert oraz skuteczny lider zespołów sprzedażowych. Kieruje swoje artykuły i podcasty do osób pracujących nad wzmocnieniem swoich kompetencji sprzedażowych. Formuła profilu pozwala również doświadczonym sprzedawcom na spojrzenie na swoją pracę z nowej, świeżej perspektywy.
W poniższym linku znajdziecie podcast, w którym rozmawiamy o budowaniu pewności siebie – w życiu osobistym, jak i w sprzedaży.
Kolejne podcasty pojawią się w przyszłym roku. Zapraszam do przesłuchania i podzielenia się opinią. Nie tylko sprzedawców, temat jest ważny dla każdego z nas.

Share this post

psychologia biznesu i coaching
Anna Sobczak

Życzenia Wielkanocne 2024

Życzenia Wielkanocne 2024 składane w gronie znajomych czy rodziny dotyczą zdrowia, radości i dobrej atmosfery wspólnie spędzanego czasu. Niektórzy życzą sobie odpoczynku i chwili zatrzymania się, spojrzenia na to, co

Czytaj więcej »