KonferencjaCoachingu
Picture of Anna Sobczak

Anna Sobczak

Psycholog biznesu i akredytowany coach PCC ICF

Konferencja Coachingu 11.01.2024 – zaproszenie!

Z ogromną radością zapraszam Was na XII Konferencję Coachingu SGH – COACH W BIZNESIE, która odbędzie się 11.01.2024. To wydarzenie to prawdziwy punkt kulminacyjny dla każdego coacha i entuzjasty rozwoju osobistego. 🚀📅

Mamy dla Was niesamowitą listę prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, rozbudzając naszą pasję do coachingu i biznesu:

🚀 Małgorzata Majewska przedstawi “Odkryj moc mikrocoachingu”, gdzie dowiesz się, jak mikrocoaching może przyspieszyć Twoją praktykę coachingową.

🌐 Ireneusz (Irek) Zyzanski omówi “Networking i budowanie relacji w pracy z różnymi kulturami”, odkrywając sekrety budowania mostów międzykulturowych w biznesie.

📊 Ja będę mówić o “Mierzeniu wyników klienta w coachingu”, skupiając się na kluczowych wskaźnikach sukcesu i ich interpretacji.

🧭 Zbigniew Kieras poruszy temat “Specjalizacja w coachingu – antonim czy synonim?”, badając, czy specjalizacja w coachingu jest Twoim osobistym kompasem czy ograniczeniem.

🌱 Dagmara Nowicka zaprezentuje “Budowanie kultury coachingowej w organizacji”, pokazując, jak kultura coachingowa może być podstawą zrównoważonego rozwoju firm.

🔍 Krzysztof Marzec opowie o “Jak pozyskać klientów na coaching dzięki reklamie w Google”, wykorzystując marketing w wyszukiwarkach jako narzędzie rozwoju praktyki coachingowej.

🤖 Kasia Syrówka przedstawi “Wykorzystanie AI w procesach coachingowych”, zastanawiając się nad rolą AI w przyszłości coachingu.

Na zakończenie, nie przegapcie naszej dyskusji panelowej “Coach przyszłości”. W jej trakcie porozmawiamy o kierunkach rozwoju profesji coacha i jej roli w organizacji. 🌟

📅 Dołączcie do nas online o godzinie 12:00, aby czerpać z wiedzy i doświadczeń tych wybitnych ekspertów. Nie możemy się doczekać, aby z Wami być i wspólnie uczyć się więcej o coachingu w biznesie!

Do zobaczenia! 🚀

#KonferencjaCoachingu #XIIKC #Coachwbiznesie #SGH #ProfesjonalnyCoaching

Zapraszam Was do rejestracji na to bezpłatne wydarzenie – link do zapisów:

Share this post