wywiad o mojej ścieżce zawodowej
Picture of Anna Sobczak

Anna Sobczak

Psycholog biznesu i akredytowany coach PCC ICF

Każdy jest ekspertem swojego życia. Wywiad o mojej ścieżce zawodowej dla “Przedsiębiorczych i Odważnych”

W ramach projektu „Przedsiębiorcze i Odważne” udzieliłam wywiadu, w którym opowiedziałam o o swojej zmianie zawodowej. Opowiedziałam o tym, co wpłynęło na to, że z roli businesswoman pracującej dla organizacji technologicznej rozpoczęłam świadczenie usług jako psycholog biznesu i coach. Tu możesz poczytać o mojej ścieżce zawodowej O mnie – Anna Sobczak.

Rozmawiając z Asią Rychlicką podjęłam temat pewności siebie, rozumianej m.in. jako znajomość swoich talentów, aspiracji i celów. Dyskutowałyśmy o tym, jak pewność siebie wpływa zarówno na życie zawodowe każdej z nas, jak i na tworzenie społeczeństwa, w którym kobiety mogą się realizować w życiu osobistym i zawodowym.
Zapraszam na rozmowę o kobietach, ich marzeniach, otwartości do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, odwadze do zmian zawodowych.

Share this post

psychologia biznesu i coaching
Anna Sobczak

Życzenia Wielkanocne 2024

Życzenia Wielkanocne 2024 składane w gronie znajomych czy rodziny dotyczą zdrowia, radości i dobrej atmosfery wspólnie spędzanego czasu. Niektórzy życzą sobie odpoczynku i chwili zatrzymania się, spojrzenia na to, co

Czytaj więcej »