2021_professional-certified-coach-pcc new
Picture of Anna Sobczak

Anna Sobczak

Psycholog biznesu i akredytowany coach PCC ICF

Akredytacja PCC ICF

Koleżanki i Koledzy,
Dzielę się moją akredytacją uzyskaną w International Coaching Federation.
Czuję radość i dumę. I ulgę. To był trudny rok dla nas wszystkich. Zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Przymusowa izolacja, nowe formy pracy i nauki, niepewność zatrudnienia, niestabilność polityczno-społeczna, trudna sytuacja w służbie zdrowia i wiele innych czynników wpływa na pojawienie się nowych emocji. Wpływają one na jakość naszego życia, na konflikty, te wewnętrzne również.
Ten rok był i dla mnie ogromnym wyzwaniem. Wykorzystując wiedzę psychologiczną i narzędzia coachingowe pracowałam z Klientami nad Ich emocjami, poznawczo i emocjonalnie. “Byłam” przy Nich w pierwszej fali pandemii, gdy pracowali nas nowymi perspektywami i postawami. Sama ucząc się, jak być wciąż lepsza w tym, co robię.
Obecnie mamy drugą falę zachorowań. Może na wiosnę będzie kolejna?
Czuję radość i dumę, że byłam w tym niestabilnym czasie w stanie pomóc moim Klientom. Że zaufali mi, moim kwalifikacjom i doświadczeniu.
Czuję ulgę, że przeszliśmy wspólnie tą pierwszą falę, ucząc się, jak radzić sobie w nowej rzeczywistości. Że teraz, bogatsi o te doświadczenia, z większą odwagą i elastycznością radzimy sobie w życiu zawodowym i osobistym.
Jestem za to ogromnie wdzięczna moim Klientom. Nie było by mojej akredytacji bez Nich. Bez Ich mądrości i talentów. Bez Ich otwartości na wspólną pracę. To Oni dają mi możliwość rozwoju, ćwiczenia kompetencji profesjonalnego coacha, sprawdzania się wobec nowych wyzwań zawodowych.
Dziękuję Wam: moim Klientom, nauczycielom, mentorom za wsparcie w moim procesie pozyskania kompetencji Professional Certified Coach. Za “dzielenie się” sobą, swoim czasem, wiedzą i doświadczeniem.
Pragnę nadal świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakości, zgodne ze standardami ICF. Wciąż rozwijać moje kompetencje. I promować profesjonalny coaching.
Pozdrawiam serdecznie w piątek, 13 listopada, 2020r,
Anna Sobczak

Share this post

psychologia biznesu i coaching
Anna Sobczak

Życzenia Wielkanocne 2024

Życzenia Wielkanocne 2024 składane w gronie znajomych czy rodziny dotyczą zdrowia, radości i dobrej atmosfery wspólnie spędzanego czasu. Niektórzy życzą sobie odpoczynku i chwili zatrzymania się, spojrzenia na to, co

Czytaj więcej »