Przedsiębiorcze i Odwazne
Picture of Anna Sobczak

Anna Sobczak

Psycholog biznesu i akredytowany coach PCC ICF

1. Rocznica Stowarzyszenia Przedsiębiorcze i Odważne – Zamek Książ 20.10.2023

W ten piątek obchodziłyśmy 1. rocznicę stowarzyszenia Przedsiębiorcze i Odważne. Spotkanie miało miejsce w przepięknych komnatach Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o.
Wszystko co ważne o tym spotkaniu opisane zostało w poście Przedsiębiorczych Opublikuj | Kanał | LinkedIn, ja skupię się na osobistych podziękowaniach.


To dla mnie zaszczyt, że mogę być z Wami już rok. Chciałabym podziękować inicjatorkom i założycielkom stowarzyszenia Ewa Piotrowska i Ewa Nowak-Iskra za zaproszenie mnie do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach jako prelegentka i prowadząca panel. Organizatorkom Kamila Szado, Małgorzata Winnicka i Adelina Ottlik, za to, że każde nasze spotkanie jest źródłem kobiecej energii i pozytywnych emocji, nowych inspiracji i relacji. Wszystkim Wam za to, że dajecie nam przestrzeń na wymianę wiedzy i doświadczeń, na współpracę i wzajemne wsparcie w naszych biznesach.


Szczególnie dziękuję moim wspaniałym panelistkom Iwona Knihnicka, Magdalena Baszak, MBA, Izabela Moll, Katarzyna Ogonowska, Anna Salamon za podzielenie się swoją historią zmiany zawodowej. Za odwagę i otwartość, by swoim przykładem pokazać, że sukces i droga dojścia do niego może być inna dla każdej z nas, bo jesteśmy różne. Że naszą rolą jest odwaga do skorzystania z dawanych nam przez los szans i możliwości, do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, za swoją przyszłość.

 
Dziękuję Wam za śmiałość w pokazaniu, jakie wyzwania stały przed każdą z Was przy decyzjach o zmianie, co było ważne w tym, by sukces był zgodny z Waszymi wartościami i pragnieniami. Jak walczyłyście o to, by żyć na Waszych warunkach, bez naginania się pod presją innych, z wyjściem ze strefy komfortu. Za szczerość we wskazaniu, że zmiana na początku boli, potem przynosi upadki i wzloty, by przynieść piękno i poczucie wpływu. Czasem wymaga postawienia się otoczeniu, nawet najbliższemu.

 
Sukces kosztuje wiele emocji i wysiłku, ale “każda z nas ma prawo do realizacji swoich marzeń”, jak powiedziała Ania. Mam nadzieję, że te historie przyniosły inspiracje i siłę niejednej uczestniczce spotkania. Że „pomogą nam razem uwierzyć w siebie i swoje możliwości, że nie będziemy bały się zmian i mimo obaw podejmiemy kroki, aby iść naprzód i się rozwijać” – piękne podsumowała to Iwona.


Dziękuję wszystkim uczestniczkom za wspaniały wieczór. To były piękne emocje, ogień i moc Przedsiębiorczych i Odważnych kobiet!


Przedsiębiorczeiodwazne KobietyBiznesu RolaKobier Sukcesy Inspiracje Zmianazawodowa Zmianaosobista Psychologbiznesu Buisnesscoaching

Share this post

psychologia biznesu i coaching
Anna Sobczak

Życzenia Wielkanocne 2024

Życzenia Wielkanocne 2024 składane w gronie znajomych czy rodziny dotyczą zdrowia, radości i dobrej atmosfery wspólnie spędzanego czasu. Niektórzy życzą sobie odpoczynku i chwili zatrzymania się, spojrzenia na to, co

Czytaj więcej »