AkademiaCoachingu2023
Picture of Anna Sobczak

Anna Sobczak

Psycholog biznesu i akredytowany coach PCC ICF

Akademia Coachingu ICF 13-15.10.2023r – podsumowanie

W ubiegły weekend odbyły się ważne dla nas wybory, ale i zakończyła się hasztagAkademiaCoachinguICF, spotkanie profesjonalnych coachów zrzeszonych w ICF Poland.

Hasłem naszej edukacji był hasztagŚwiadomyCoach. Zaproszeni Goście dostarczyli nam doświadczania na najwyższym poziomie. Pozwolili nam spojrzeć na siebie, na swoją świadomość profesjonalnego coacha, na nasza rolę, jaką pełnimy wobec naszych Klientów. Na swoje emocje, myśli i odczucia z ciała, które również wpływają na naszą pracę z Klientem. I oczywiście etykę, która tworzy podwaliny każdej naszej relacji.
Dziękuję Julija Slaby, Inga Bielińska, MCC, ESIA, EIA, ITCA, ACTC, MA, Justyna Czempik, Dariusz Niedzieski, Joanna Grela, Bożena Grabowska, Magdalena Giec, MCC, MBA, Tatiana Krawczyńska-Zaucha PhD, MCC za dzielenie się swoim doświadczeniem, wiedzą i mądrością.

Dziękuję organizatorom ICF Poland za świetną organizację spotkania, przestrzeń do pracy i przestrzeń do integracji. Na hasztagAkademiaCoachinguICF poczułam, że mam wokół siebie ludzi, którzy w podobny do mnie sposób pochodzą do zawodu coacha, jako profesji mającej ogromne znaczenie w budowaniu zdrowego społeczeństwa, ale który wymaga ciągłego rozwoju i wychodzenia ponad swoje ograniczenia. Dziękuję za poczucie wspólnoty, za wszystkie uśmiechy, serdeczne słowa, wybuchy śmiechu, energie, i za czas zadumy, medytacji, zagłębienia się w siebie.

Dziękuję Wam wszystkim, których spotkałam na Akademii!

Do zobaczenia na następnej Akademii za rok!

GrowWithCoaching 🌱GrowWithICF 🌱 ICFPoland
coaching coach businesscoaching teamcoaching executivecoaching ProfesjonalnyCoaching

Share this post